На Київщині 1300 захисних костюмів від Порошенка передано лікарням Білої Церкви та Броварів

Перша партія професійних захисних костюмів, придбаних  і доставлених з Китаю коштом компанії ROSHEN та Фонду Порошенка, передана лікарням Київщини. Зокрема, по 600 комплектів передано Білоцерківській міській лікарні №3 та Броварській багатопрофільній клінічній лікарні, ще 100 костюмів отримав Білоцерківський пологовий будинок.

Лікарі дякують за підтримку, тому що через Білоцерківський пологовий будинок вже пройшли троє породіль із коронавірусом, і потреба в спецзасобах зросла в рази.

«Наразі витрати по костюмах індивідуального захисту збільшились у десятки разів. Для обслуговування одного пацієнта нам треба мінімум 30-40 комбінезонів. Потреба у дезрозчинах збільшилась у 5 разів. Так, донедавна ми витрачали 20 літрів на місяць, а зараз 100 літрів», – пояснив Головний лікар Білоцерківського пологового будинку Анатолій Бондар.

За словами Головного лікаря КНП «Броварська БКЛ» Валентина Багнюка,  костюми – різних розмірів, більші і менші, що виявилося дуже зручно, оскільки їх можуть носити і чоловіки, і жінки.

«Фактично до костюмів одягаються захисні щитки, окуляри, рукавички – і лікар в повній амуніції! Костюми, які ми отримали, високої якості, стерильні, щільні. До того ж мають антистатичну поверхню, що не дозволяє мікробам та пилу на них осідати. Плюс вони ще й багаторазового використання. Така допомога — запорука того, що лікарі будуть здорові і лікуватимуть хворих, а не поповнять, не дай Боже, їхні лави», — зазначив Валентин Багнюк.

«Це професійні, сучасні і якісні костюми. «Європейська Солідарність» постійно на зв’язку з медиками Київщини, моніторимо ситуацію і намагаємось оперативно реагувати та допомагати. Засоби захисту – це те, що лікарі просять першочергово. Ми закупили вже більше 30000 масок, значну частину яких передаємо лікарням, а також держустановам, пожежникам, рятувальникам, поліції, управлінням соцзахисту, пенсійним фондам. Забезпечуємо лікарні пульсоксиметрами, ларингоскопами, респіраторами FFP-2 – від Фонду Порошенка. Допомагаємо з організацією транспорту, з підвезенням медиків на роботу і додому. Ми і надалі робитимемо все можливе, щоб медзаклади мали все найнеобхідніше» , – наголосив керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Київщини Георгій Цагареішвілі.

«Я хочу подякувати усім без виключення лікарям за їхню нелегку, справді титанічну працю. Бережіть себе, залишайтеся здоровими, оберігайте і рятуйте людські життя. А ми будемо як завжди поруч»,  –  запевнив керівник Волонтерського штабу партії у Білій Церкві Геннадій Джегур, який днями передав місцевим лікарням №1, №3 та в пологовий будинок 2100 захисних масок і 460 флаконів антисептику.