Володимир Ар’єв: Фракція Зеленського має нести відповідальність за «поправочний спам» до закону про банки

Фракція «Слуга народу» має нести пряму відповідальність за всі «поправочні спами» до банківського законопроекту.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв в ефірі «5 каналу».

«Ми бачимо, що політичний клас не один раз вже демонстрував, скажімо так, свою прихильність до різних олігархів, і в даному разі інтереси Ігоря Коломойського проводить певна група людей. Але сьогодні інтереси Ігоря Коломойського і держави Україна абсолютно діаметрально розходяться. І саме через питання дефолту. До речі, сам Коломойський не один раз говорив про те, що дефолт- це було б добре, наводив приклади, що це «очистить економіку» і так далі», – нагадав Ар’єв.

Він зазначив, що дефолт дає можливість олігархам скуповувати за безцінь активи.

«Дефолт – це суттєве падіння національної валюти, це справжнє, а не вигадане зубожіння населення, оскільки більшість товарів, які купуються за кордоном, імпортні, на них буде підвищено ціну, буде фактично розвалена фінансова, бюджетна система, і бюджетники та пенсіонери просто не будуть вчасно отримувати виплат, якщо взагалі будуть отримувати, – сказав депутат.

Він наголосив, що для української економіки дефолт може бути смертельним.

«Можна не тільки Аргентину, можна і Росію згадати після дефолту 1998 року, коли рубль «бахнувся» в 5 разів і наслідки для Росії були дуже болючими – попри те, що ця держава може всіх газом задушити і нафтою залити. Для України, яка ще веде боротьбу проти такої агресивної країни як Росія, це може бути смертельним варіантом. Тому ми бачимо, що «Слуга народу» має як фракція нести пряму відповідальність за всі «поправочні спами», тому що я порахував десь 13 тис поправок внесли чинні або колишні разом з чинними члени цієї фракції. Зокрема, з чинних це майже половина», – додав парламентар.