Недолуга команда Зеленського нищить українську державу – Олег Синютка

Зеленський привів до влади на ключових посадах в країні людей, не підготовлених до такої роботи, які своїм невіглаством руйнують українську державу. Таку думку висловив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в ефірі телеканалу «Прямий».

«Дуже гірко: сорока мільйонна нація і абсолютно недолуга влада, яка нищить українську державу», – так охарактеризував депутат нинішню ситуацію і діяльність Зеленського та його команди.

«Це мені дуже болить тому, що з 90-х років, коли почалось студентське голодування, через Помаранчеву революцію, Революцію гідності творились основи держави, яка є базою для всього», – зазначив Олег Синютка.

Він наголосив: «Сьогодні прийшли люди дуже часто невігласи, дуже часто люди, не підготовлені до тих посад, які вони займають».

Депутат підкреслив, що повна відповідальність за дії чиновників та урядовців лежить особисто на президенті Зеленському, оскільки саме він вирішував – кого на яку посаду призначати.

«Влада не в руках прем’єра чи більшості. Вся влада сформована під Офіс президента і під президента Зеленського. Там визначаються кадрові рішення, фінансові рішення, там визначаються законопроекти», – пояснив він.

«Є єдиний моноліт влади, і на чолі цього моноліту стоїть президент Зеленський», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

Він також зауважив, що президент контролює в Україні не лише уряд і парламентську більшість, але й силові органи.

«Ми ж всі чули записи «Трубу прорвало» і ми чули записи, і я думаю, що їх ніхто ніколи не спростує. Навпаки експертиза це підтвердила, що з Офісу президента даються команди керівникам правоохоронних органів», – зазначив депутат.

«Це неприпустимо», – наголосив Олег Синютка.