Новий бюджет від уряду Зеленського – це обман, бо нема де брати гроші – Олег Синютка

Монобільшість Зеленського ухвалила фейковий держбюджет, бо в ньому немає реальних джерел надходжень. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в ефірі телеканалу «Прямий».

«На мою думку, це достатньо фейковий бюджет, тому що в ньому не враховані реальні надходження. І без дохідної частини розписувати видаткову частину – це означає просто обдурювати людей і не бути відповідальним перед суспільством», – наголосив депутат.

«Більше того, без прийняття рішення МВФ про допомогу, враховувати уже в цьому бюджеті надходження 130 мільярдів від міжнародних фінансових організацій – це мені виглядає достатньо непрофесійно», – також додав він.

Олег Синютка зауважив, що говорити про цей бюджет як реалістичний бюджет, який допоможе країні вийти з кризи, точно не доводиться

Він зазначив що влада впродовж місяця так і не представила реальних кроків, які б продемонстрували, як країні подолати епідемію, і при цьому вийти з кризи.

«В цьому бюджеті скорочені видатки на освіту, на культуру, на органи місцевого самоврядування. В цьому бюджеті для органів місцевого самоврядування не сформований відповідний ресурс, який би дав можливість на місці побороти цю епідемію, з якою найбільше стикаються ті люди, які безпосередньо працюють на місцях», – сказав він.

За словами представника «Європейської Солідарності», цей бюджет насправді є обманом людей.

«Це демонстрація суспільству фейкових намагань. Наприклад, Державний фонд регіонального розвитку скорочено на 2,6 мільярда – це величезна сума, яка не дасть можливості реалізувати всі проекти місцевого розвитку», – пояснив Олег Синютка.

Він також прокоментував зменшення коштів на проведення місцевих виборів восени: «Мені видається, що при такому величезному падінні рейтингів, напевно, сьогоднішня влада потихеньку готує підґрунтя для того, щоб не провести вибори восени»

«Але я хотів би наголосити, що дата місцевих виборів внесена в Конституцію, і ми примусимо владу повести вибори вчасно, відповідно до чинного законодавства», – підкреслив депутат.