«Європейська Солідарність» Київщини закупила 1 000 наборів першої необхідності для тих, хто потребує допомоги

На Київщині керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі закупив 1 000 наборів першої необхідності для тих хто потребує допомоги

«Команда наших волонтерів під керівництвом мого помічника Алли Чорної та керівника Волонтерського штабу в м. Українка Олексія Відоменка, разом з Солідарною Молоддю Київської області розвезли пакунки Обухівщиною, зокрема у м. Українка. Обласний Штаб роздав продуктові набори і мешканцям Макарівського, Миронівського та Фастівського районів. Далі – продовжуємо роботу по Обухівщині, а також на черзі Васильківський, Кагарлицький та Переяслав-Хмельницький райони», – зазначив Георгій Цагареішвілі.

Водночас партійці уже пакують наступну партію продуктових наборів.

«У нас на Київщині робота кипить щодня. Оперативно готуємо пакунки, за прикладом досвіду Відкритого офісу партії «Європейська Солідарність». Дуже приємно, що роботи нашого обласного Штабу долучається все більше волонтерів. Разом встигнемо більше» – говорить Алла Чорна.

«Темпи шалені. Але завжди встигаємо вислухати вражаючі історії людей, яким допомагаємо. Одинокі мами з двома-трьома дітками, які доглядають за хворими батьками, важкохворі літні люди, самотні старенькі, які поховали своїх синів. Люди з інвалідністі, які так були вражені нашою підтримкою, що навіть на милицях спішили підійти ближче, щоб ми почули їхнє «Дякую». Ми вкотре відчули, що саме ми і саме зараз як ніколи потрібні цим людям. Продовжуємо. Всупереч усім бідам і коронавірусам, адже добро завжди сильніше», – наголосила голова Солідарної Молоді Київщини Анна Мадей.