Активісти «Європейської Солідарності» Київщини передали продуктові набори рятувальникам і мешканцям сіл Чорнобильської зони

Активісти волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Київщини відвезли в Чорнобильську зону допомогу рятувальникам та мешканцям сіл, які внаслідок пожежі виявилися відрізаними від світу.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook активіст Дмитро Христюк.

«Сьогодні з Георгий Цагареішвілі та активістами волонтерського штабу «Європейської Солідарності» в Київській області відвезли допомогу в Чорнобильську зону. Ситуація така: активного вогню наразі немає. Погода допомогла. Але зони тління залишаються. Тому рятувальники продовжують свою роботу, аби повністю побороти пожежу. Поки що загрози є.

Завтра вже дощу не буде, а післязавтра вітер і знову висока температура…», – написав активіст.

Він повідомив, що сьогодні активісти передали рятувальникам ДСНС: питну воду, понад 150 банок тушонки, 100 банок рибних консервів, 100 банок згущеного молока, понад 100 буханок хліба, цигарки, чай.

Так само від штабу «Європейської Солідарності» активісти передали продуктові набори мешканцям сіл, які внаслідок пожежі залишилися відрізаними від усього світу.