Іванна Климпуш-Цинцадзе: справи проти майданівців – це частина політики Зеленського на примирення з Росією

Справи проти активістів, волонтерів і майданівців є складовою політики президента Зеленського щодо примирення з Росією. Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність», голова парламентського комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі «5 каналу».

«Всі такі гидкі намистини збираються в намисто антимайдану і реваншистських сил, які діють зараз спільно. Ці справи проти майданівців, які розпочалися через атаку на Тетяну Чорновол і попередні атаки на волонтерів на медиків, і призначення винних – це все пов’язано із цією позицією влади, яка виражається у «примимренні» з Російською Федерпцією. Я не помилилася – у «примимренні». І все, що вони мимрять – вони весь час думають, що можна поєднати і «примимрити» європейське майбутнє України із совєтським минулим», – переконана депутатка.

«Зараз це має отримати реальну оцінку усіх політичних сил в країні», – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона додала, що приблизно зрозуміло, що скажуть на це колишні регіонали, але цікаво, що скаже на це монобільшість.

«І, відповідно, мала би так само активна громадськість не мовчати через те, що це є дуже небезпечно. Якщо буде переписаний наратив і наша новітня історія після Революції Гідності і, в тому числі Революція Гідності, то наша країна і наше майбутнє як європейської, демократичної, правової держави воно знаходиться під загрозою», – наголосила депутатка.