Хмельницька інфекційна лікарня отримала захисні костюми від Порошенка

У Хмельницькому «Європейська Солідарність» передала Хмельницькій інфекційній лікарні першу партію сертифікованих захисних костюмів від Фонду Порошенка та компанії Рошен, а також медичні маски та дезинфікуючі засоби.

Головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна зауважила, що такі костюми необхідні для медзакладу. Їх запаси потрібно поповнювати якомога частіше, адже на одну зміну необхідно мінімум 15 костюмів на персонал, який лікує одного хворого.

«З кожним днем у нас все більше хворих, які поступають з підозрою. Динаміка така, що ситуація міняється буквально по годинах. Це означає, що більше людей і медперсоналу, який працює саме з такими хворими. Це не лише лікарі, це і середній медперсонал, це і молодший персонал. Тому засобів індивідуального захисту мало не може бути. Ми дуже вдячні тій допомозі, яка прийшла сьогодні. Тому що саме сертифіковані засоби – це дуже важливо. Медики мають бути впевнені в тому, що це дійсно справжній захист, сертифікат має велике значення. Все має бути на професійному рівні», – зазначила Оксана Піддубна.

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв зазначив, що сьогодні надзвичайно важливо, аби медики були захищені. Фонд Порошенка спрямовує захисти індивідуального захисту у лікарні, котрі визначені опорними для лікування хворих на COVID-19.

«Хмельницька область не є серед лідерів по захворюваності на коронавірус, і це дуже добре. Проте медики, які працюють із тими, хто захворіли, потребують особливого захисту. Зараз є дуже багато різних костюмів біологічного захисту, які насправді не захищають від COVID-19. Їх дуже багато розповсюджують по всій країні. Хочу наголосити, що «Європейська Солідарність» і Фонд Порошенка не буде везти костюми, аби показати, що ми щось робимо. Ми будемо діставати ті, які дійсно захищають медиків від зараження, адже вони – на першій лінії боротьби з епідемією», – зауважив Володимир Ар’єв.

Володимир Ар’єв розповів, що наступна партія захисних костюмів, яка прийде в Україну, буде значно більшою, і лікарі Хмельниччини також отримають допомогу.