Ірина Фріз під час поїздки на Харківщину передала лікарям захисні сертифіковані маски і костюми

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз під час робочоі поїздки на Харківщину передала у медичні заклади захисні сертифіковані костюми, маски, перчатки, дезінфіктант. Також до кінця тижня будуть передані ліки, необхідні для боротьби з короновірусом.

«Сьогодні на Харківщині, і маю честь спільно з однопартійцями обласної організації виконувати добру місію. Зранку відвідала Красноградську центральну районну лікарню та передала від Фонду Порошенка нашим лікарям першу частину допомоги: захисні сертифіковані костюми, маски, перчатки, дезінфіктант. Ліки, які необхідні для боротьби з короновірусом, в лікарню спрямуємо до кінця тижня», – повідомила Фріз.

Депутатка подякувала колективу лікарні на чолі з головною лікаркою Вірою Горбович за те, що опинившись на передовій боротьби з COVID-19, вони фахово та відважно, а головне – без помилок, виконують свою роботу.

За її словами, одна з тем на нараді в лікарні – це готовність до наслідків від недільної служби у храмах Московського патріархату, який закликав вірян йти до церков на Великдень.

«Це просто жах. Як люди не розуміють, що зара варто бути вдома, а не в церкві? Візьміть і перехрестіть паску та покропіть свяченою водою. Але будьте вдома…» – цитує Ірина Фріз реакцію лікарів.

Ірина Фріз також закликала людей залишатись вдома, дивитися святкову службу онлайн і не наражати на небезпеку себе, рідних та оточуючих людей.

Крім того, у Харкові спільно з однопартійцями «Європейської Солідарності» Ірина Фріз передала першу партію захисних костюмів та масок від Фонду Порошенка Обласній клінічній інфекційній лікарні.

«Саме ця лікарня визначена як основна для лікування хворих на СOVID-19 у разі спалаху зараження на Харківщині. Сьогодні на лікуванні тут 22 постраждалих від короновірусу, але лікарі та медперсонал наполегливо готуються до будь-якого розвитку подій», – зазначила Ірина Фріз.

За її словами, тестами лікарня забеспечена, головна проблема – щоб лабораторні дослідження робились оперативно, що дозволить вчасно розпочинати відповідне лікування.

«Найближчим часом плануємо передати наступну партію захисного одягу та масок. Директор лікарні Павло Нартов оглянув захисний костюм і зазначив: «Сьогодні головним є перш за все забеспечення захистом лікарів, друге – це забеспечення ліками першої черги, але цю роботу має здійснити МОЗ. Дякую від імені колективу всім за таку важливу сьогодні допомогу», – розповіла представниця «Європейської Солідарності».

Ірина Фріз подякувала харківським медикам за мужність і готовність до боротьби з короновірусом. «Сьогодні всім нам, як ніколи, потрібна солідарність та взаємодопомога. Разом – сила», – сказала вона.