Іванна Климпуш-Цинцадзе: «справа» Чорновол – це наступ на демократичну Україну

Справа проти учасниці Революції Гідності Тетяни Чорновол політично вмотивована, тому скандальний суддя Вовк не може розглядати її.

Про це сказала народний депутат від «Європейської Солідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе у коментарі журналістам.

«Це рішення буде прийматися вже іншим суддею, якому буде передана справа. Аргументи адвокатів Тетяни Чорновол полягали у тому, що не відбулося автоматичного розподілу цієї справи. Тому наразі маємо розгляд цієї справи без наступної дати, без розуміння коли це може відбутися. Обіцяють, що це може відбутися в робочий час. Очевидно, що стара – нова судова система діє за тими ж  лекалами, за якими діла і система Януковича», – підкреслила політик.

«Запобіжний захід не обговорювався через те, що адвокати і сама Тетяна наполягали на відводі судді. Тому наступне рішення вже буде з іншим суддею, в інший день, в інший час, який суддя зараз не оголосив», – додала народний депутат.

Також Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що «справа» Чорновол для людей, які брали участь у Майдані – це наступ на демократичну і європейську Україну.

«Всі ті люди, які брали участь у Майдані, розцінюють ці дії не інакше, як «фас» на новітню історію України, на свободу України, на европейську Україну, на демократичну і правову Україну. Цей «фас» певною мірою дав Портнов, а влада його підхопила, і зараз активно виконує завдання внутрішньої п’ятої колони і «советского» «постсоветского» керівництва країни. Все це також є відголосками того, що хотів би бачити Кремль на теренах України. Те, що ми зламали в 2014 році, сьогодні активно крокує в різних варіаціях», – підкреслила політик.