Ростислав Павленко: голосування за банківський закон покаже, чи Зеленський обрав Україну – чи Коломойського

Співпраця з Міжнародним валютним фондом допоможе зупинити падіння економіки, до якого довело врядування команди Зеленського ще до епідемії коронавірусу.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в ефірі телеканалу «Еспресо».

«Україна підійшла ослабленою до виклику з коронавірусом, і це результат останніх півроку роботи нової влади. Нинішня команда прийняла країну із зростанням економіки, а вже восени ми побачили проблеми з падінням промислового виробництва. Ще до епідемії було зафіксовано падіння ВВП. Тому прогнози, які ми чуємо від МВФ, такі невтішні. Зараз важливо відновити співпрацю з МВФ, бо це довіра міжнародних партнерів, це можливість залучити гроші на вигідних для України умовах і дозволити українській економіці пережити цей шок. Відновлення співпраці з МВФ – це також відновлення співпраці з іншими партнерами, програми яких дозволять підтримати бюджет і спрямувати кошти на допомогу медикам і на соціальну допомогу тим, хто цього потребує. А також на інвестиції, в тому числі, інфраструктурні проекти, які дозволять не впасти всій економіці, а відновити зростання», – зауважив народний депутат.

Павленко також підкреслив, що зараз від позиції Зеленського залежить ухвалення банківського закону, а відтак, майбутне України.

«Що ближче Зеленському – перспективи України чи зв’язок з Коломойським? Це питання, на яке він має дати собі відповідь. Хотілося б сподіватися, що він обере Україну. Позиції, які відстоювала «Європейська Солідарність» в законі про обіг землі, були підтримані фракцією «Слуга народу». Певні підстави для оптимізму є, але дуже хотілося б, аби ці підстави не були розтоптані вже найближчими днями», – зазначив Павленко.