В Україні низький рівень захворювання на COVID 19, а МВФ прогнозує нам найбільше падіння ВВП, це вирок непрофесійному урядуванню Зеленського – Микола Княжицький

Через нефахову і безвідповідальну владу українська економіка матиме ледь не найбільші в світі збитки. Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, коментуючи прогноз МВФ. 

«Нарешті приходить обіцяний Зеленським кінець епохи бідності! МВФ стверджує, що Україна постраждає від COVID 19 через економічні збитки ледь не найбільше в світі. Замість запланованого росту у 3,5 відсотка МВФ планує падіння у 7,7 відсотка ВВП. Прогнози росту не виконуються вже давно. У січні вперше з 2016 року ВВП України скоротився на 0,5 відсотка. І це до введення карантину і поширення пандемії! А як було раніше? У 2018 ВВП виріс на 3,3 відсотка, хоча бюджет розраховувався, виходячи з росту у 3 відсотка. Наш державний бюджет було розраховано ще урядом Гончарука на ріст у 3,7 % зросту ВВП.  У новому, зміненому бюджеті, заплановане вже падіння на 3,9 відсотка. Але ж прогноз падіння – 7,7 відсотка» – написав Княжицький.

«Світове падіння у цьому році складатиме 3 відсотка. США втратять 5,9 відсотка. Чому ж США, які окрім карантину втрачають від падіння цін на нафту, постраждає менше української економіки? Бо професійний уряд. А що у західних сусідів? Теж падіння, але менше, ніж у нас. Економіка Польщі за прогнозом МВФ впаде на 4,6 відсотка. Вони від падіння цін на енергоносії не залежать. Чому ж Україна при одній з найменших у світі кількості зареєстрованих хвороб матиме одне з найбільших падінь економік? Через нефахову безвідповідальну олігархічну владу. Кінець епохи бідності, так би мовити», – іронізує Княжицький.