Ірина Геращенко та Марія Іонова на Донбасі передали допомогу родинам загиблих від обстрілів російських окупантів

На Донбасі народні депутати від «Європейської Солідарністі» Ірина Геращенко і Марія Іонова відвідали дітей,  батьки яких загинули від обстрілів російських окупаційних військ і військових на передовій. Вони привезли великодні подарунки від Фонда Порошенка, депутатів «Європейської Солідарності» і волонтерів з ГО «Справа Громад».

«Мама Маї в 15-му році закрила її собою під час обстрілу тодішнього Артемівська. Дівчинка з сестричкою живуть з бабусею. Батьки Марини загинули під час евакуації родини з -під обстрілів. Школярку виховує старша сестра… Історії цих дітей вражають, і так хочеться, щоб вони були щасливі», – поділилась емоціями Ірина Геращенко т

«Мир і спокій Донбасу охороняє українська армія, завезли кільком бригадам, які зараз дислокуються поблизу лінії зіткнення, 1100 пасок. Ми з Марією Іоновою і друзями-благодійниками замовили їх в пекарні в Попасній, щоб підтримати місцевий малий бізнес, якому зараз дуже важко», – повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність»  

«Ну, й традиційно заїхали в найвіддаленіші населені пункти, поблизу лінії фронту. На хуторі Новозванівка залишилося 40 людей, та немає магазину, родини відрізані від життя, без продуктів і ліків. Завезли продуктові набори, маски. Побували в Троіцькому, де до лінії зіткнення кілька кілометрів. Люди тут чекають допомоги. Й погано, що ми з Марією Іоновою – єдині депутатки, які за всі ці роки сюди доїжджали», – написала Ірина Геращенко.