Олег Синютка: Рішення суду на користь бізнес-партнерів Коломойського – це сигнал для пришвидшення голосування за банківський закон

Рішення Апеляційного суду на користь бізнес-партнерів Коломойського має стати сигналом для термінового голосування за банківський закон.

Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в ефірі Прямого.

«Випадково нічого не трапляється, тим паче, що ми бачимо зусилля сьогоднішньої влади, яка сформувала монобільшість, поставила під контроль уряд, потім під контроль правоохоронну систему. І власне рішеннями по Верховному суду розпочиналося бажання поставити під контроль всю судову гілку влади, судову систему. Деякі нерадиві судді, які тримають ніс по вітру чи працюють як флюгери, сьогодні приймають різні рішення. Я думаю, що рішення апеляційноі інстанції, виголошене перед тою епопеєю, яка почнеться в українському парламенті – це звичайно сигнал про посилення влади олігархів. І такий сигнал, я переконаний, дуже для багатьох депутатів буде сигналом для голосування», – сподівається Синютка.

Він зазначив, що багато буде залежати від президента Зеленського.

«Я переконаний, що надзвичайно багато, якщо не виключно, залежить від рішень самого президента Зеленського. На превеликий жаль для української держави, сьогодні президент Зеленський нагадує такого, можливо, не надто раннього, але ще не пізнього Януковича, який також метався в глобальній політиці між ЄС і Росією. А у внутрішній політиці – укріплював статки своєї родини і наближених до нього людей. Сьогодні у глобальній політиці президент Зеленський бігає між ЄС, посилаючи їм сигнали, що він нібито за ухвалення законів, які дадуть можливість працювати з світовою фінансовою системою, а з іншого боку їде нібито на передову і демонструє на догоду Росії бажання відводити українські війська з української території», – зауважив Синютка.

«Так само у внутрішній політиці – якщо б президент Зеленський визначився, що він не на стороні олігархів, а на стороні інтересів українського народу, – все йшло б набагато швидше і набагато чіткіше. Я переконаний, що парламент справді ще на попередніх позачергових засіданнях ухвалив би всі ті рішення, і ми б не ухвалювали бюджет, під яким немає реальної фінансової основи, немає дохідної частини, розтягнутий дефіцит і величезне провалля, куди будуть зникати потуги і так слабкої української економіки. Тому сигнал очевидний, сигнал дуже сильний», – додав депутат.

«На превеликий жаль, президент Зеленський далі підігрує дефолтникам», – сказав Синютка.