Олег Синютка: в умовах епідемії коронавірусу влада кинула напризволяще лікарів, не забезпечивши їм захист

Захист лікарів – найголовніше завдання в умовах боротьби з коронавірусом. Бо саме вони стоять на передовій у цій боротьбі, і від них залежить наше життя та здоров’я. Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка на сторінці у Фейсбук.

«Влада гарно навчилась ловити «порушників» карантину на берегах Дніпра і звітувати про успіхи в боротьбі з епідемією, але провалила будь-яку роботу по забезпеченню лікарів засобами захисту», – зауважив депутат.

Він підкреслив, що цифри статистики за минулу добу кричущі: підтверджено 397 нових випадків захворювання на коронавірус, серед них 104 медики. Загалом, майже кожен п’ятий інфікований коронавірусом в Україні — лікар. Їх вже 788 і ця кількість швидко зростає.

«Українські лікарі — це ті, хто рятує сьогодні країну від епідемії. Їхня готовність, забезпечення всім необхідним, має бути ключовим пріоритетом для влади. Наявність в лікарнях навіть найсучаснішого обладнання та всіх необхідних ліків, не матимуть жодного значення, якщо не буде кому це обладнання застосовувати, а ліки призначати», – підкреслив Олег Синютка.

Депутат додав: «А сьогодні в нас ні обладнання не вистачає, ні ліків в достатній кількості немає, так ще й лікарі кинуті напризволяще і не мають елементарного захисту для роботи в таких складних умовах».

Олег Синютка зауважив, що українці дуже часто обурювалися лікарями, критикували, звинувачували.

«Але зараз, коли всі ми постали перед викликом, давайте чесно скажемо, що вони на передовій і якщо ми не збережемо лікарів, то ми не збережемо себе», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».