Депутати з «Європейської Солідарності» повезли допомогу мешканцям Житомирщини, які постраждали від пожежі – Ірина Геращенко

Народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» Михайло Бондар та Михайло Величкович доставлять допомогу мешканцям Житомирської області, які потерпіли від масштабної пожежі. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила співголова фракції Ірина Геращенко. Вона висловила подяку вогнеборцям, які 17 квітня відзначають День пожежної охорони.

«Це Житомирщина, Овруч. Вчора горіли ліси, пожежа перекинулася на деякі села. Людей з хат, які пожирає пожежа, евакуювали. Рятувальники працюють, викладаючись на повну, ім зараз дуже важко. Й сьогодні, в день рятувальної служби, ми ДЯКУЄМО вам, ви на передовій. На ще одній передовій, разом з лікарями і воїнами», – наголосила Ірина Геращенко.

«До «Європейської Солідарності» звернулися мешканці кількох сіл з проханням про гуманітарну допомогу. Вже зараз колеги Михайло Бондар та Микола Величкович виїжджають в зону біди – передати продуктові набори і засоби захисту. Не можемо і не маємо права залишати в біді тих, хто потребує допомоги», – повідомила Ірина Геращенко.