МВФ не дає траншу Зеленському, бо не довіряє йому, Порошенко вже б давно домовився – Артур Герасимов в ефірі «1+1»

Міжнародні партнери України не довіряють нинішньому керівництву і вимагають від Зеленського через ухвалення «антиколомойського» закону довести свою незалежність від олігархів. Саме тому МВФ не відкриває нову кредитну програму для нашої країни. Про це в ефірі програми «Право на владу» на каналі «1+1» заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов. Він також наголосив, що п’ятий президент Петро Порошенко вже б давно домовився про фінансування від МВФ. 

«Чому з МВФ так важко йдуть перемовини? Тому що саме до Зеленського немає довіри у цьому міжнародному світі, був би Порошенко – давно би вже домовився», – зазначив Герасимов. 

Він також нагадав, що Зеленський отримав владу в країні з великим запасом економічноі міцності, але вже з осені 2019 року економіка пішла в піке, і епідемія коронавірусу лише погіршила ситуацію. 

«У країні немає грошей, нам потрібна співпраця з міжнародними фінансовими організаціями. Якщо ви говорите, що співпраця з МВФ – це погано, то що 100 країн у світі звернулися до МВФ – то вони всі дурні? Жоден інвестор не зайде у країну, якщо у неї немає співпраці з МВФ. І зараз все просто: буде співпраця – не буде дефолту, не буде співпраці – буде дефолт!», – застерігає Артур Герасимов.