Микола Величкович та Михайло Бондар передали гуманітарну допомогу рятувальника і мешканцям Житомирщини, які постраждали від пожеж

Народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» Микола Величкович та Михайло Бондар оперативно виїхали на Житомирщину, де внаслідок масштабних пожеж згоріли будинки місцевих жителів. Депутати доставили людям гуманітарну допомогу – продуктові набори і засоби захисту в села Магдин і Личмани. Також допомогу було передано рятувальникам, які приїхали з різних районів області, щоб допомагати в боротьбі зі стихією.

«До нашої партії звернулися за допомогою мешканці Овруча, який найбільше постраждав від пожежі. Зараз тут критична ситуація – вогонь перекидається з будинку на будинок, довкола горять ліси. Пожежники намагаються врятувати домівки людей, але багато будинків з дерева,  і це значно ускладнює ситуацію. Люди не розуміють, що їм робити в такій критичній ситуації.  Вони шоковані і потребуть допомоги», – сказав Микола Величкович.

Він також наголосив на тому, що «Європейська Солідарність» вимагає негайно провести засідання Уряду та РНБО щодо надзвичайної екологічної ситуації через пожежі у зоні відчуження.

«Ми закликаємо владу терміново зібрати термінове засідання Уряду і РНБО для того, щоб організувати ефективну боротьбу з пожежами і допомогу людям, які постраждали. Ігнорування владою цієї ситуації є неприпустимим», – підкреслив політик.

Народний депутат Михайло Бондар подякував пожежникам за їхню самовіддану службу і наголосив, що головним пріоритетом є безпека людей.

«Зараз на Житомирщині не просто відбуваються маленькі пожежі. Це трагедія. Горять цілі ліси і села. Тому зараз дуже важливо об’єднатися і спільними зусиллями допомогти побороти цю біду. Люди потребують реальної допомоги, тому ми одразу відгукнулися», – зазначив політик.

«Сьогодні пожежники відзначають своє професійне свято в надважких умовах. Лісові пожежі наробили чимало біди в різних місцях, полум’я знищує села. Ви, ризикуючи власним життям, рятуєте сотні інших, ліквідуючи пожежі та наслідки стихії», – написав він на своїй сторінці в мережі Facebook.

Крім цього, «Європейська Солідарність» надала гуманітарну допомогу рятувальникам і людям, які мешкають в зоні відчуження через пожежі поблизу ЧАЕС.