На Черкащині команда «Європейської Солідарності» придбала тисячу пасок у малого бізнесу та роздала тим хто потребує допомоги

Черкаська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» спільно із народними депутатами Іриною Геращенко та Марією Іоновою підтримали малий бізнес і допомогли жителям із групи ризику закупивши та освятивши близько тисячі Великодніх пасок.

Метою акції була підтримка малого бізнесу і допомога тим хто через карантин відчуває скруту та складні часи.

«На сьогодні у зв’язку з карантином маємо складні умови праці. Я побачила пост про цю акцію в соціальній мережі і вирішила долучитися. Дякую партійцям за таку можливість», – відзначає власниця пекарні «Круасан» Ірина Скрипник.

«Ми мали відкритися саме напередодні карантину. Проте такі події в країні змусили відтермінувати відкриття. Тому такий проект став для нас чудовою підтримкою, і ми запропонували свої послуги. Виготовили партію пасок зі знижкою, оскільки цей проект соціальний», – говорить власник пекарні «Тісто та кава» Артем Савенко.

За словами власниці пекарні «Бум Піца» Ольги Уварової, на сьогодні піцерію змушені були переформатували в пекарню, і така допомога невеликим пекарням дійсно дуже потрібна.

До того ж, усі паски освятили, щоб люди залишались вдома і не ходили до церкви в неділю, не створювали небезпеку зараження коронавірусом.

«Дякую народним депутатам Ірині Геращенко та Марії Іоновій за допомогу у фінансуванні ініціативи. Без їхньої допомоги цього проекту просто не було б. Від усіх черкащан велика подяка. Дякую також усім, хто виготовляв для людей смачні паски, доставляв, загалом всій команді вдячність за допомогу», – наголошує голова Черкаської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Сергій Кудактін.

Доставкою Великодніх пасок безпосередньо черкащанам зайнявся Черкаський територіальний центр надання соціальних послуг.