«Європейська Солідарність» Київщини передала людям з інвалідністю свячені паски та продуктові набори від Фонду Порошенка

Напередодні свята Великодня Броварський Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» передав продуктові набори та свячені паски Центру реабілітації для людей з інвалідністю «Прагнення».

Родина депутата Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олега Іваненка вже багато років опікується людьми з інвалідністю. Завдяки чому броварчани, які мають інвалідність, не лише відвідують тренування та проходять реабілітацію, а й працевлаштовані в Центрі реабілітації як працівники персоналу, інструктори тощо.

«Людям з інвалідністю у цей час дуже тяжко, особливо в матеріальному плані. Але депутат Олег Іваненко підтримує наш Центр, як може, і ця допомога дуже багато що для нас значить», – зазначає працівник Центру реабілітації для людей з інвалідністю «Прагнення» Любов Топіха.

Коли не діють карантинні обмеження, броварський Центр реабілітації для людей з інвалідністю «Прагнення» надає можливість займатися фізичними вправами людям з інвалідністю, а зараз підопічні центру долучаються до благодійних проектів партії.

«Європейська Солідарність» продовжує опікуватися відвідувачами та працівниками Центру. Зі свого боку, люди, об’єднані Центром «Прагнення», в міру можливостей, долучаються до волонтерської роботи Штабу «Європейської Солідарності». Зокрема, допомагають нам у пошитті захисних масок, за що їм щира подяка», – говорить Олег Іваненко.

«Люди з інвалідністю — такі ж, як і всі, нічим не гірші і не кращі. Однак у час, коли в країну прийшло лихо — епідемія захворювання на коронавірус –  передусім саме вони потребують допомоги та підтримки. Допомагаємо не лише містянам, а й мешканцям різних населених пунктів Броварщини, зокрема Калинівки, Великої Димерки та багатьом іншим. Продовжуємо роздавати людям з інвалідністю засоби захисту, а також продуктові набори, придбані Фондом Порошенка і за наш власний кошт», – сказав він.

«Робота Броварського Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» не припиняється ні на день. У співпраці з Фондом Порошенка ми намагаємося максимально оперативно допомогти всім, хто цього потребує. Приєднуйтеся!»  – закликав Олег Іваненко.