Микола Княжицький передав чергову партію захисних костюмів від Порошенка лікарям Франківщини

Чергова партія із 600 комплектів індивідуального захисту для медперсоналу, які закуплені в Китаї за кошти корпорації Roshen та Фонду Порошенка, передані до лікарень Івано-Франківщини. Допомогу в Івано-Франківську область привіз народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький.

Директор Калуської центральної районної лікарні Іван Красійчук зазначив, що такі костюми необхідні для медзакладу. Їх запаси потрібно поповнювати часто, адже на одну зміну необхідно мінімум 10 костюмів на персонал, який лікує хворих.

«Щодня збільшується кількість пацієнтів, які поступають з підозрою на коронавірус. Відповідно є ризики для медперсоналу. Ми дуже вдячні допомозі, яка поступила сьогодні. Саме сертифіковані засоби дають впевненість в тому, що медики захищені», – зазначив Іван Красійчук.

Микола Княжицький зазначив, що Європейська Солідарність робить все можливе для захисту медиків.

«Івано-Франківська область, на жаль, серед лідерів по захворюваності на коронавірус. Ми привезли найбільш якісні костюми, які дійсно захищають медиків від зараження, адже вони – на першій лінії боротьби з епідемією. Дана партія комплектів індивідуального захисту буде направлена у районні та обласні лікарні, котрі визначені опорними для лікування хворих на COVID-19», – зазначив Княжицький.