Пожежі навколо Києва вкотре доводять – у Зеленського не здатні ефективно і своєчасно реагувати на загрози – Ірина Фріз

Команда Зеленського зруйнувала виконавчу гілку влади і тепер не спроможна ефективно діяти в умовах надзвичайної ситуації, зокрема через масштабні лісові пожежі, які вже призвели до знищення кількох сіл. Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз в ефірі телеканалу «Еспресо».

«Ця влада почала руйнувати виконавчу гілку влади, в тому числі спочатку об’єднавши так зване міністерство енергетики з міністерством екології. Потім, зрозумівши, що ця квазіконструкція не працює, вони почали його роз’єднувати», – зазначила депутатка.

Крім того, за її словами, у Зеленського витрачали час в тому числі і на призначення нового голови Державного агентства України з управління зоною відчуження в Чорнобилі.

«Все це – наслідки непрофесійності влади, які як лавина насправді завалюють нашу державу», – підкреслила представниця «Європейської Солідарності».

Вона також прокоментувала виділення урядом на виконання указу Зеленського 10 млн гривень для надання гуманітарної допомоги Республіці Албанія у зв’язку із землетрусом.

«Допомагати можна і потрібно, але тоді, коли ти сто відсотків розумієш, що в тебе є резервний чи стабілізаційний фонд, називайте його як завгодно, але в тебе є ресурси для подолання наслідків надзвичайних ситуацій безпосередньо в твоїй державі», – сказала Ірина Фріз.

«На жаль, ця влада демонструє абсолютну непрофесійність, абсолютний дилетантизм і абсолютну безсистемність. Окрім руйнації тих міністерств, які були працюючими, вони внесли хаос у виконавчу гілку влади. Зараз у них немає чіткої стратегії бачення», – переконана Фріз

«Ми дійсно маємо екологічну ситуацію, яка далі буде погіршуватися. І ця влада до якісного ефективного реагування на ці виклики просто не здатна», – зазначила Ірина Фріз.