Софія Федина і Степан Барна передали медзакладам трьох міст Тернопільщини захисні костюми для лікарів від Порошенка

Голова фракції «Європейська Солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна і народний депутат України Софія Федина передали від Фонду Порошенка і корпорації ROSHEN захисні костюми та спеціальні окуляри медичним закладам Шумського і Кременецького районів.

«Привезли допомогу для лікарень, які в Шумську, Почаєві, Кременці вважаються опорними щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції. Я бачу, що потреба у засобах індивідуального захисту медиків є катастрофічно високою. На жаль, центральна влада не надає такого забезпечення. Тому сьогодні усі маємо об’єднатися, щоб захистити медпрацівників, які на передовій боротьби із пандемією», – зазначила народний депутат України від фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина.

«За статистикою, в Україні 1138 медичних працівників, хворих на COVID-19. Така ситуація склалася через те, що вони незахищені. А влада замість того, щоб оперативно реагувати й забезпечувати їх засобами індивідуального захисту, реанімаційним обладнанням, блокує роботу й допомогу, яку пропонують благодійники. Це неприпустимо. Сьогодні маємо максимально підтримати медиків», – наголошує голова фракції «Європейська Солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна.