Третю партію захисних костюмів від Порошенка передали лікарням Вінниччини

Народний депутат восьмого скликання Руслан Демчак та голова Вінницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Андрій Гижко передали чергову партію захисних костюмів від Фонду Порошенка та компанії Рошен для медпрацівників Вінниччини. Захисні комплекти отримали Вінницький обласний лабораторний центр, Іллінецька та Липовецька центральні районні лікарні.

Заступник директора Вінницького обласного лабораторного центру Лідія Діденко подякувала представникам «Європейської Солідарності».

«Наша лабораторія проводить дослідження на СОVID-19. В нас вже достатньо багато людей видужали. Про це свідчить не просто відсутність симптомів, а дворазове дослідження. Наші співробітники працюють сьогодні і у вогнищах хвороби, вони виїжджають туди, де є ризик заразитися. Безпеці працівників ми приділяємо дуже велику увагу. Засоби індивідуального захисту нам сьогодні вкрай потрібні, тому дякую від усього колективу», – прокоментувала Лідія Діденко.

Представник «Європейської Солідарності» Руслан Демчак також передав персоналу «районок» спеціалізовані медичні захисні окуляри, рукавички та респіратори.

«Це не перша допомога Фонду для Вінниччини. Раніше ми вже передали вінницьким лікарням реанімаційне обладнання та медичну апаратуру, а також дві партії захисних костюмів. Загалом вже надали медпрацівникам області 2400 захисних костюмів», – сказав Руслан Демчак.

«Сподіваюсь, така допомога стане надійною підтримкою медпрацівників лікарень в нинішніх складних умовах їхньоі праці», – зауважив він.