«Зеленовірус», яким інфікували суспільство рік тому, небезпечний тим, що на зміну йому може прийти диктатура – Ірина Геращенко

Непрофесійна команда Зеленського прогнозовано руйнує державні інституції та неспроможна проводити міжнародну політику в інтересах України. Про це написала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

«Рік тому я не знаходилася в ілюзіях і «рожевих окулярах», не помилилася в своїх прогнозах щодо результатів виборів. Адже інфантильне суспільство, пласт невибагливих виборців почали формувати задовго до президентських перегонів – через вульгарні «квартали», примітивні серіали, нищівну критику, іноді справедливу, часто – ні, команди Порошенка. Був запит на оновлення – раціональний та ірраціональний», – зазначила вона.

Ірина Геращенко додала, що не помилилася і в прогнозі «епохи Зеленського».

«Непрофесійна команда без ідеології і принципів, яка здає позиції назовні, відходить від правила «нічого про Україну без України», руйнує державні інституції – стала символом хаосу», – підкреслила співголова фракції.

Водночас вона зауважила, що тепер десь зникли активісти, борці, всі ці «анти», «євро», «оптимісти» та інші, які всі попередні 5 років в унісон з «кварталом» критикували кожен крок влади.

«Де зникло «громадянське суспільство», й чи було воно, за рідкісним винятком? Де акції з трусами під Верховною Радою, в яких шухлядах футболки «Хто вбив Шеремета і Катю Гадзюк?» – додала депутатка.

«Тим цінніші ті громадські організації і активісти, які захищають демократію. Сьогодні дуже потрібна сильна опозиція і сильне громадянське суспільство. Важливо, щоб воно вийшло з летаргічного сну. Бо після цього Зе-водевілю буде єдиний позитив – люди наїдяться популізму, перехворіють на зеленовірус. І буде попит на сильну руку. А отже після хаосу зможе прийти диктатура. І це дуже небезпечно», – переконана Ірина Геращенко.