В Україні закінчилась «епоха бідності» і настала епоха виживання – Володимир Ар’єв

Українці не розуміють, як їм далі заробляти на життя і виживати, а уряд продовжує заборони і штрафи та не пояснює своїх рішень. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв в ефірі телеканалу «Прямий».

«Добрий уряд пояснює людям усі заходи, які він робить. Кожний захід, обмеження, будь-яке обмеження прав, свобод – уряд має пояснити, навіщо це робиться, при чому детально. А недобрий, злий уряд каже: «Всі розійшлись по домам, хто вийде в парк – тому 17 тисяч гривень штраф. Все зрозуміло? Ану бігом по хатах». От і вся різниця», – сказав депутат.

Він додав: «Люди не розуміють, як їм далі бути, як заробляти на життя. Малий та середній бізнес, якому Зеленський під час передвиборчої кампанії обіцяв найбільші преференції, зараз на межі закриття. Люди також не знають, що далі робити. І уряд не пояснює, як бути далі».

«І тут Зеленський виявився правий. Дійсно, закінчилась в Україні «епоха бідності», настала епоха виживання. І це єдина правда, яку сказав президент», – зазначив Володимир Ар’єв.