Андрій Парубій передав допомогу від Порошенка волинським лікарням

На Волині народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій відвідав Волинську обласну інфекційну лікарню і Ковельську МТМО, яким передав захисні костюми від корпорації ROSHEN і Фонду Порошенка.

Головний лікар Волинської обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський розповів, що медичний заклад надає необхідну допомогу пацієнтам, які надходять із коронавірусом. Персонал занепокоєний тим, що знаходиться у зоні ризику, тому очільник лікарні подякував Фонду Порошенка за надану допомогу. Адже захисні костюми дозволять працівникам установи почуватися набагато безпечніше.

«Захисні костюми потрібні постійно, тому що пацієнти є. Пацієнти і з підтвердженим діагнозом, і з підозрою, тобто з ними потрібно працювати в засобах захисту. Постійно йде їх розхід і наявність потрібно поповнювати», – сказав медик.

«Європейська Солідарність» та її народні депутати вже протягом декількох тижнів передають допомогу медичним закладам у різних областях України. Ми усвідомлюємо, що найважливішим сьогодні є захист тих, хто стоїть на передовій боротьби із інфекцією – лікарів. На жаль, найвищий відсоток серед тих, хто захворів, – це якраз медичні працівники, тому ми передали до лікарні у Луцьку сто захисних костюмів, які мають убезпечити лікарів від зараження. Передусім, ми надаємо допомогу тим закладам, які першими приймають людей із підозрою на коронавірус, таким як Волинська обласна інфекційна лікарня», – розповів Андрій Парубій.

Також Андрій Парубій спільно з місцевою організацією партії передав медичне обладнання Ковельській МТМО, яке напередодні профінансував Фонд Порошенка. Зокрема, було закуплено розхідні матеріали для апаратів ШВЛ, в тому числі дихальні трубки, аспіраційні катетери, кисневі маски та фільтри, а також засоби індивідуального захисту.

«В період карантину ми дуже потребуємо захисних та комплектуючих матеріалів, тому дуже дякуємо Фонду Порошенка за надану допомогу», – розповіла завідувачка реанімаційного відділення Ковельського МТМО Тетяна Приходько.

Андрій Парубій звернувся до колективу лікарні і подякував за сумлінну працю на передовій боротьби з епідемією.

«Ми знаємо, що ваша лікарня є закладом першої хвилі, і що комплектуючі для апаратів ШВЛ є важливими для вашого закладу. Тому, для мене велика честь посприяти вам у боротьбі із пандемією, та передати допомогу від Фонду Порошенка та «Європейської Солідарності», – зазначив він.

Голова Волинської територіальної організації партії Іван Мирка зазначив, що допомога лікарням у боротьбі з епідемією буде продовжена.

«Сьогодні нашою метою є об’єднання зусиль громадян для протистояння пандемії. Наша команда була і залишається партнером для всіх, хто потребує допомоги у мирні та скрутні часи. Я спілкувався із головними лікарями різних лікарень нашої області, які розповіли про потреби своїх медичних закладів. Фонд Порошенка отримав інформацію від нас стосовно того, що необхідно лікарням на даний момент та передав допомогу, яка була закуплена в інших країнах. Ми будемо продовжувати цю роботу, ми знаємо стан справ у лікарнях, ми постійно на зв’язку з головними лікарями і, щойно ми знову отримаємо допомогу, вона буде направлена у заклади, які її потребують», – зазначив він.