Микола Княжицький: уряд має негайно підготувати програму підтримки працівників малих підприємств, які найбільше страждають від кризи

Фракція «Європейська Солідарність» вимагає від уряду передбачити в державному бюджеті субсидії працівникам малих підприємств, а також підтримку бюджетам міст, які найбільше втрачають від кризи.

Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

«Знову про економічну кризу, яка почалася. Хто найбільше від неї постраждає? Не великі заводи, що належать олігархам. Навіть не села і маленькі містечка, мешканці яких живуть на землі – годувальниці. Найбільше постраждають великі міста, де значна частина зайнята у наданні ринкових послуг. Нерухомість, непродуктова торгівля, туризм, спорт і індустрія здорового способу життя лягають. Ці галузі розвинуті найбільше у Києві, Львові, Одесі. В інших великих містах теж, але саме по Києву, Львову та Одесі, по креативному класу цих міст криза вдарить найбільше», – зауважив парламентар.

Народний депутат наголосив на необхідності підтримки бюджетів міст, які втрачають від кризи.

«Найнезахищенішим виглядає Львів, де немає портів, як в Одесі, і великої державної частки, що фінансується держбюджетом, як у Києві. Звичайно, криза вдарить і по Харкову з Дніпром, і навіть по Івано-Франківську, але менше. Зменшаться надходження від ПДФО. Тому у державному бюджеті необхідно негайно передбачити субсидії працівникам малих підприємств хоча б на декілька місяців і бюджетам міст, які найбільше втрачають від кризи. Уряд мав би підготувати відповідну програму», – наголосив політик.

«Ці самозайняті, креативні, незалежні люди, по яких криза б’є найбільше, є запорукою нашого європейського розвитку», – зауважив Микола Княжицький.