Партійці «Європейської Солідарності» закупили набори першої допомоги для сімейних лікарів Запоріжжя

В Запоріжжі «Європейська Солідарність» зібрала пакунки першої необхідності для сімейних лікарів. Закупка була реалізована в рамках волонтерського проекту «Солідарні з лікарем».

Спільними зусиллями партійців «Європейської Солідарністі» Запоріжжя та небайдужих городян за два тижні було зібрано 19 500 гривень. За ці гроші були закуплено 21 пакунок засобів захисту. Кожен комплект містить десять одноразових захисних масок, три респіратори FFP3, п’ятдесят пар медичних рукавичок, п’ять флаконів антисептику, п’ятдесят медичних шпателів, захисний екран або окуляри, необхідні сімейним лікарям.

«Волонтерський проект «Солідарні з лікарем» стартував восьмого квітня. Ми вирішили оголосити збір саме для допомоги сімейним лікарям, адже вони першими приймають удар COVID-19 – визначають вірогідність зараження, направляють на лікування і слідкують за його перебігом. На жаль, у Запоріжжі сімейні лікарі є однією з найменш забезпечених категорій медиків, в більшості випадків їм за власний кошт доводиться купувати собі засоби захисту», – розповідає координатор проекту, керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Чернов.

«Ми щиро вдячні всім, хто долучився до проекту. Кожна зібрана гривня направлена на захист і підтримку наших лікарів», – додав Олег Чернов.

Найближчими днями всі пакунки будуть передані сімейним лікарям Запоріжжя.