Партійці «Європейської Солідарності» передали сумським медикам захисні костюми від Порошенка

Захисні костюми для сумських медиків придбали Фонд Порошенка та корпорація ROSHEN. Засоби медзахисту до дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди передали партійці Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність».

Медичний заклад – головний у Сумах по прийому дітей, і лікарі мають бути на 100% забезпечені засобами захисту. В медзакладі наголошують, що благодійна допомога від Фонду Порошенка є вкрай необхідною. Це дуже потрібні захисні костюми, в них медперсонал може працювати з пацієнтами, які хворі або з підозрою на COVID-19.

«Це наша перша допомога саме дитячій лікарні. Сто перших костюмів вже в лікарні і медики мають надійний захист від коронавірусу, адже добре відомо, що саме від того, як будуть захищені наші медпрацівники, залежить перебіг епідемії.

Дуже прикро, що сьогодні Україна по показниках захворюваності медичних працівників на коронавірус випередила навіть Італію та Іспанію. Розуміючи, в якій загрозливій ситуації опинилися сьогодні наші лікарі, Фонд Порошенка взявся виправляти ситуацію, допомагаючи засобами захисту нашим рятувальникам в білих халатах», – розповідає голова Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров, який разом з однопартійцями привіз захисні костюми до медзакладу.

З початку спалаху епідемії Фонд Порошенка надає допомогу Сумській області. Регулярно передаються партії продуктових наборів для малозабезпечених, яким необхідна підтримка в період карантину.

Допомогу мешканцям Сумщини, які під час епідемії опинилися в скрутних умовах, надають і силами місцевих осередків партії. Сумська територіальні організація партії «Європейська Солідарність» реалізовує по всій області волонтерський проект «Солідарність – доброта єднає». За час дії проекту продуктовими пакунками було забезпечено сотні сумчан та жителів області.