Володимир Ар’єв: Зеленський втратив контроль над своєю фракцією в парламенті – це може призвести до дефолту

Ухвалення «антиколомойського закону» залежить від голосів фракції «Слуга народу», а монобільшість розкололася на різні групи впливу і не слухається президента Зеленського.

Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Володимир Ар’єв зауважив в ефірі телеканалу «Прямий».

«Ухвалення «антиколомойського закону» залежить від політичного рішення Зеленського. Воно може і є в нього, але сьогодні Зеленський вже не має управління своєю фракцією. Вже видно, що фракція фрагментувалась. Є кілька груп, які між собою боряться сильніше, ніж зі своїми ідеологічними опонентами», – зазначив парламентар.

На думку народного депутата, Україна сьогодні на межі дефолту, допомогти уникнути цього може Міжнародний валютний фонд і цим потрібно скористатися.

«Якщо подивитися на структуру золотовалютних резервів України, то там велику частину сьогодні займають цінні папери. Яка їхня вартість після того, що сталося в світі, зокрема, падіння фондових ринків, падіння акцій, навіть супер потужних компаній, падіння цін на нафту? Відповідь очевидна. Тому нам треба чесно визнати, що у нас дуже критична ситуація в країні. Не та ситуація, коли ми можемо перебирати допомогою міжнародних фінансових організацій. Адже наслідок для нас очевидний – дефолт», – резюмував Володимир Ар’єв.