Лікарні та амбулаторії Вінниччини отримали захисні костюми від «Європейської Солідарності» та компанії «Поділля»

На Вінниччині 30 захисних костюмів для медичного персоналу Томашпільської центральної районної лікарні передали активісти «Європейської Солідарності», а також ще 20 комплектів переділи у амбулаторії та ФАПи

Адміністратор проекту страхування ПрАТ ПК «Поділля», партійна активістка Олександра Косташенко доставила захисні комплекти, що були закуплені коштом «Поділля». Загалом компанія, яку очолює голова Крижопільської районної організації партії «Європейська Солідарність» Олександр Гавріш, придбала 50 костюмів загальною вартістю 27 500 гривень.

Завідуюча амбулаторією загальної практики сімейної медицини села Цибулівка Тростянецького району Єфросинія Рибак подякувала за надану допомогу.

«Компанія «Поділля» завжди першою відгукується на всі наші потреби. Раніше допомогли відремонтувати приміщення, з настанням карантину привезли маски, рукавички та антисептики. А тепер ми отримали і захисні костюми. Дякуємо, адже це допоможе нам вберегтися у період поширення коронавірусу», – сказала сімейний лікар Єфросинія Рибак.

«У час, коли держава неспроможна надати лікарям індивідуальні засоби захисту, ми не можемо бути осторонь. Здоров’я людей – це найважливіше. Ми постійно підтримуємо медичні заклади, а сьогодні у час пандемії коронавірусу медперсоналу були вкрай необхідні захисні костюми – тепер вони їх мають», – прокоментував Олександр Гавріш.