Микола Княжицький: квазіавторитарна держава Зеленського – це переслідування патріотів, корупція та нехтування Конституцією

У Зеленського продовжують створювати авторитарну державу: влада не припиняє переслідування патріотів, порушує конституційні засади та не помічає корупційні дії своїх чиновників.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький в ефірі телеканалу «Прямий».

«Закрийте справу проти Софії Федини, яка ні в чому не винна. Змініть генпрокурора, який дав санкцію на арешт Тетяни Чорновол. Скасуйте цей жахливий арешт. Закрийте справу проти Володимира В’ятровича. Не ганяйтеся за політичними опонентами, які є українськими патріотами», – закликав депутат партію влади. Княжицький також зауважив, що в оточенні Зеленського за рік вибухнуло чимало корупційних скандалів.

«Натомість розберіться з тим, що говорив Уманський, коли говорив про те, що крадуть ПДВ. Хто його краде? Хто ці 25 мільярдів краде? Хто робить ці схеми? Покарайте цих людей, які заносять хабарі в Офіс президента. Розслідуйте це», – додав представник «Європейської Солідарності».

«Закрийте справи, які мають під собою політичне переслідування опозиції через те, що ці люди займають патріотичну позицію. Станьте самі патріотами», – наголосив політик.

За його словами, ще одним підтвердженням авторитарних зазіхань влади є рішення парламенту про зміни до регламенту, яким фактично позбавили права законодавчої ініціативи народних депутатів.

«Закон про зміни до регламенту, фактично всупереч Конституції, позбавляє депутата права законодавчої ініціативи. Таким чином, прикриваючись нібито позитивною метою, влада, яка сама довела до такої ситуації, намагається створити квазіавторитарний режим», – підкреслив Микола Княжицький.

Він додав: «Через це у нас постійно така складна ситуація. Бо не можна і людей нагодувати, щоб вони були ситі, і зробити прозорі правила, щоб створити 500 тисяч робочих місць, і узурпувати владу, і порушити Конституцію. Ти або одне робиш, або друге. Саме тому всі ці ідеї про 500 тисяч робочих місць, при порушенні Конституції, і узурпації влади, ніколи не будуть втілені в життя».