У Коломиї партійці передали засоби індивідуального захисту медичним працівникам та роздали містянам маски

Активісти та члени Коломийської міської організації партії «Європейська Солідарність» передали засоби індивідуального захисту медичним працівникам міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Серед яких 300 пар медичних рукавиць, 30 халатів, 500 шапочок, 300 пар бахіл, 50 упаковок паперових рушників. А також провели благодійну акцію і роздали усім охочим чергову партію з 650 захисних масок, пошитих власними силами.

«Роботи у ці дні додалось, і ми вдячні партії за допомогу. Захищеність медичних працівників на першому місці, переконаний це допоможе нам у боротьбі з хворобою», – зазначив головний лікар установи Валерій Костащук.

«Ми продовжуємо допомагати коломиянам у боротьбі з пандемією. Завдячуючи волонтерам та нашим силам, уже втретє виходимо на вулиці міста та роздаємо захисні маски. Цього разу допомогли і медикам, розуміємо наскільки це важливо, адже зараз вони на своєрідному фронті. Здоров’я медичних працівників зараз дуже важливе, вони наша надія на перемогу у боротьбі з підступною хворобою», – зазначив голова міської організації партії Роман Дячук.