«Європейська Солідарність» передала громаді Києво-Святошинського району понад 1000 наборів першої необхідності

На Київщині Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» спільно із благодійним фондом Вадима Гедульянова за перший місяць карантину роздали більше 1 000 пакунків допомоги жителям Києво-Святошинського району. До наборів входять не лише найнеобхідніші продукти харчування, але й засоби індивідуального захисту.

«Наші волонтери щодня розвозять пакунки допомоги людям похилого віку, людям з інвалідністю, малозабезпеченим родинам і тим, хто у зв’язку із карантином опинився у складних життєвих обставинах. Сьогодні, як ніколи, час – допомагати і підтримувати», – зазначив депутат Києво-Святошинської районної ради, керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Києво-Святошинського району Вадим Гедульянов.

За його словами, владна вертикаль виявилася абсолютно не готовою до поточних викликів. Те, що мали б робити чиновники, зараз знову лягло на плечі волонтерів.

«Прямим обов’язком посадовців є підтримка та забезпечення громадян усім необхідним під час надзвичайних ситуацій. Прикро констатувати, що ані на державному, ані, в більшості випадків, на місцевому рівні необхідна допомога соціально-незахищеним громадянам владою не надається. У багатьох містах, зокрема у Боярці, чиновники просто самоусунулись від вирішення проблем людей і від допомоги тим, хто цього найбільше потребує», – наголосив Вадим Гедульянов.

Києво-святошинці дуже тепло зустрічали волонтерів і були щиро вдячні за надану допомогу. Оскільки в режимі карантину багато жителів району залишилось без роботи, а люди з групи ризику змушені залишатись вдома.

Також волонтери Штабу продовжують роздавати людям захисні маски. Серед тих, хто найбільш активно долучився до ініціативи – партійці Віталій Воробйов і Михайло Джамаль.

Керівник Волонтерського штабу в Києво-Святошинському районі Вадим Гедульянов наголосив, що така допомога мешканцям району триватиме до кінця карантину.

Крім цього, перед Великоднем волонтери Штабу подарували громаді більше 3000 пасок, а разом з ними і справжній святковий настрій.