Артур Герасимов: «Європейська Солідарность» вимагає ухвалення законопроекту щодо обов’язкового страхування медиків

Керівництво парламенту блокує ініціативу «Європейської Солідарності» провести сесію для ухвалення закону щодо обов’язкового страхування медиків, які працюють з хворими на коронавірус.

Про це заявив співголова «Європейської Солідарності» Артур Герасимов в коментарі журналістам.

«В порядку денному парламенту немає жодного закону щодо підтримки лікарів і боротьби з коронавірусом. При цьому є якісь «хотелки» від створення напівприватних фондів, які будуть використовувати державні гроші, це законопроект 3205, і закінчуючи іншими «темами», які вони під час коронавірусу хочуть «порішати», – підкреслив народний депутат.

«Нам заблокували отримання підписних листів відносно проведення засідання щодо коронавірусу, нам заблокували проведення позачергового засідання, де б ми мали прийняти постанову по Криму. І сьогодні «Європейській Солідарності» блокують проведення позачергового засідання, на якому ми хочемо розглянути одне питання – це захист українських лікарів. Законопроект, який зробить обов’язковим страхування українського лікаря, у випадку захворювання – більше 100 тис. грн., у випадку смерті – більше 1,5 млн. грн», – наголосив співголова фракції.

«Нам це блокують під виглядом процедурних норм, нібито, їм необхідно 14 днів, для внесення альтернативних законів. Тобто, ще 14 днів вони хочуть економити на лікарях і не робити їхнє страхування обов’язковим», – додав Артур Герасимов.