Ірина Геращенко: монобільшість Зеленського затягує голосування за «антиколомойський» закон

Влада Зеленського замість боротьби з коронавірусом, захисту лікарів і порятунку економіки займається діяльністю заради діяльності і не ухвалює критично необхідні закони.

Про це заявила народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Були домовленості, що виноситимуться виключно питання, які стосуються боротьби з пандемією або підтримки української економіки. Натомість, ми бачимо вкотре, коли формується незрозумілий порядок денний, куди включаються хаотичні закони, і жоден з них не несе позитивного навантаження для країни, і не додає в боротьбі з пандемією, не захищає українських лікарів, не рятує економіку. Це якась бурхлива діяльність заради діяльності», – сказала вона.

Також політик наголосила, що «Слуги» продовжують блокувати ухвалення закону про банки, який допоможе врятувати країну від дефолту.

«Надзвичайно тривожно те, що в порядку денному немає банківського закону. Хочу нагадати, що Зеленський приїжджав до парламенту, посилав сигнали в Космос, нашим міжнародним партнерам і суспільству, обіцяючи, що цей закон буде ухвалено. Заблокували його «Слуги», які подали туди 16 тисяч поправок. Ми бачимо відсутність політичної волі керівництва держави виконувати свої ж обіцянки і нашим міжнародним партнерам, і суспільству. Але ключове те, що ми бачимо – немає політичної волі у виборі між Україною і олігархами обрати Україну», – зазначила співголова фракції.

Геращенко повідомила, що комітет міг терміново розглянути всі поправки до закону про банки, але це зроблено не було, що свідчить по суті про небажання влади обрати країну, а не одіозного олігарха.

«За моєю інформацією, профільний комітет, який розглядає поправки до цього закону в принципі пройшов більшість поправок і роботи там десь на годину. Ніна Южаніна пропонувала сьогодні о 9 ранку зібратися, попрацювати, щоб на 13-ту годину на позачергове засідання винести і закон про банки. Була категорична відмова, комітет перенесли на понеділок. Ми бачимо, що немає політичної волі і не зрозуміло чи у нас влада залежна від олігархів чи ні… Судячи з таких дій надзвичайно залежна», – підкреслила вона.