Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Європейська Солідарність» вимагає терміново ухвалити банківській закон і врятувати країну від дефолту

Фракція Зеленського блокує ухвалення «антиколомойського закону», який врятує Україну від дефолту.

Про це заявила народний депутат від «Європейської Солідарністі» Іванна Климпуш-Цинцадзе під час включення на телеканалі «Еспресо». Вона нагадала, що більшість з 16 тисяч правок до законопроекту подали представники президентської більшості.

«Депутати від «Слуги народу», які подали більшість із правок до «антиколомойського» закону, у такий спосіб заблокували вкрай необхідний сьогодні для країни закон. Закон, який має розблокувати співпрацю України з МВФ, і дати можливість нам уникнути дефолту. Наразі ті ж самі депутати від монобільшості внесли постанови, аби заблокувати зміни до регламенту. Тому маємо ситуацію затягування розгляду законопроекту.

Наша політична сила наголошує і вимагає негайно розблокувати процес розгляду законопроекту про банківську діяльність і якнайшвидше винести його на голосування», – зазначила політик.

Іванна Климпуш-Цинцадзе звернула увагу, що «Європейська Солідарність» підтримала цей законопроект в першому читанні, і якщо він не буде суттєво змінений в основних його параметрах через поправки, то фракція підтримає його і в другому читанні.