Іванна Климпуш-Цинцадзе: Зеленський руйнує міжнародну підтримку України, без якої завершити війну на наших умовах неможливо

Завершення війни має бути на українських умовах, і допомогти в цьому може тільки потужна міжнародна підтримка. Натомість Зеленський руйнує коаліцію на підтримку України і поступається Путіну в стратегічних питаннях.

Про це заявила народний депутат від «Європейської Солідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе під час ефіру на телеканалі «Еспресо».

«Мені хотілося, аби Зеленський закінчував війну на умовах міжнародного права і на умовах Україні, а не виконуючи забаганки Кремля і Путіна. Це є принциповим. Адже протягом року, з часу обрання Зеленського, ми бачимо як поступово крок за кроком здаються сильні позиції Україні, які вона мала на міжнародній арені щодо російської агресії», – зауважила вона.

«Так, ми всі хотіли би перейти до будування країни, а не суто захисту нашої держави. Я не бачу в який спосіб президент Зеленський зможе найближчими роками завершити війну без міжнародної підтримки, без власної стратегії», – додала народний депутат.