Петро Порошенко: треба негайно ухвалити банківський закон, бо ситуація в економіці критична

Верховна Рада має негайно проголосувати у другому читанні та в цілому банківський закон, необхідний для отримання програми фінансування від МВФ, бо ситуація в економіці загрозлива. Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він нагадав, що остаточне ухвалення цього критично важливого закону блокується провладною монобільшістю. 

«Ми вимагали і вимагаємо негайно поставити банківський закон в порядок денний сесії. Сьогодні у Верховній Раді цього закону немає. Сьогодні – бо всі, хто давали поправки для того, щоб уповільнити прийняття закону, вони відносяться до фракції «Слуга народу», і владі треба визначитись – вона з Україною чи вона з Коломойським», – наголосив Порошенко. 

«Сьогодні ж проголосувати закон, сьогодні отримати транш МВФ. Наші спільні зусилля призвели до того, що Європейська Комісія і Європейський Парламент прийняли рішення про збільшення макрофінансовоі допомоги до 1,2 млрд євро. 600 мільйонів, які мають надійти без будь-яких попередніх умов, включити до складу державного бюджету і вже з завтрашнього дня починати працювати», – закликає п’ятий Президент. 

«Чого ми тягнемо? Ми будемо вимагати, щоб жодних інших питань у порядку денному не було, крім трьох питань – оборона, лікарі і соціальна підтримка людей і підтримка економіки», – зазначив лідер «Європейської Солідарності».