Ростислав Павленко: Зеленський стане президентом дефолту, якщо «антиколомойський закон» не буде ухвалено

«Європейська Солідарність» вимагає від влади терміново ухвалити «антиколомойський закон» і врятувати країну від дефолту, і припинити гру «в піддавки» з Коломойським.

Про це сказав народний депутат від «Європейської Солідарності» Ростислав Павленко під час включення на телеканалі «Прямий».

«Якщо це гра «в піддавки», то це гра проти інтересів країни і проти власних інтересів Зеленського як президента України. Погодьтеся, стати президентом дефолту – це найгірше, що можна бажати будь-якому політику», – підкреслив він.

Народний депутат зауважив, що ухвалення «антиколомойського закону» має стати дороговказом для судів, де розглядаються позови від Коломойського.

«З комітету надходить інформація, що наступного разу комітет засідатиме в понеділок. Як довго розглядатимуть правки до законопроекту, і коли він буде винесений на голосування, сказати важко.

Фракція «Європейська Солідарність» вимагає якнайшвидше винести «антиколомойський закон» на голосування. Адже наразі суди тривають, а Коломойський активно подає чергові позови до різних судів, тому цей закон міг би стати дороговказом для таких судових розглядів», – підкреслив Павленко.