Южаніна: треба якнайшвидше ухвалити «антиколомойський закон», бо криза бюджету не дозволяє тягнути далі 

Фінансовий комітет Верховної Ради врешті решт розглянув понад 16 тисяч правок до «антиколомойського» законопроекту про банки і рекомендував Верховній Раді ухвалити його. Схвалення цього закону відкриє шлях до співпраці з МВФ, тому засідання парламенту має відбутися якомога швидше. 

Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна в ефірі телеканалу «Прямий».

«Комітет завершив розгляд цього важливого проекту закону і пограбування державного бюджету не відбудеться. Мені здається, що закон має всі шанси пройти і отримати підтримку в залі», – зазначила вона.

Депутатка повідомила, що на засіданні комітету розглянули всі поправки, і лише 200 поправок покращують проект закону – їх було враховано, інші правки з 16 тисяч це законодавчий спам, який застосували щоб відтягнути ухвалення закону.

«Більшість поправок, які мали технічний характер для затягування ухвалення цього закону, звісно були відхилені. Навіть їх авторам потрібно було визначитися, яку поправку вони підтримають із 10 чи 20, які були подані ними до однієї статті», – розповіла вона.

Южаніна переконана, що Верховна Рада має всі можливості ухвалити цей закон оперативно – протягом одного пленарного засідання.

«Це необхідно зробити, тому що ми вже втратили дуже багато часу і стан державного бюджету не дозволяє нам далі зволікати з ухваленням цього закону», – підкреслила вона.