На Київщині «Європейська Солідарність» передала громаді Броварського району понад 10 тисяч масок

Більше 10 тисяч масок та рукавичок, кілька сотень літрів дезінфекторів та антисептику, сотні продуктових наборів передає громаді Броварів та району Волонтерський штаб «Європейської Солідарності».

«Наші волонтери продовжують роздавати продуктові набори одиноким пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним родинам і багатьом іншим нашим землякам, які саме зараз першочергово потребують підтримки. Також співпрацюємо з ОСББ і комунальними службами. Один пріоритетів роботи нашого волонтерського Штабу – допомога «захисникам» міста – медикам, пожежникам, рятувальникам, військовим. Зараз це надважливо», – зазначив керівник броварського волонтерського Штабу партії, депутат Київської облради Олег Іваненко.

Волонтери Штабу передали захисні та дезінфікуючі засоби Броварське районне управління ДСНС, одну з військових частин у Броварському районі, Броварське райуправління лабораторних досліджень, Броварський відділ Пенсійного фонду, відділення банків.

До роботи Волонтерського штабу приєднався і місцевий бізнес.

«Для низки населених пунктів Броварщини, таких як Літочки, Рожни та інші, місцеві бізнесмени придбали та передала близько 3 тисяч масок та сотні літрів антисептиків і дезінфікуючої рідини», – зазначив депутат районної ради від «Європейської Солідарності» Павло Іваненко.

Також силами волонтерів у Броварах запрацював цех з пошиття масок. У їх виробництві допомагають працівники Центру реабілітації дітей з інвалідністю та Центру реабілітації людей з інвалідністю «Прагнення».