На Вінниччині депутат Іллінецької міськради Олександр Шапочук придбав медобладнання для лікарні

Медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для Іллінецької центральної районної лікарні на суму 53,7 тис. гривень придбав та передав депутат Іллінецької міськради від «Європейської Солідарності» Олександр Шапочук.

«Навколо захисту лікарів та підтримки медзакладів об’єднуються небайдужі люди – активісти, партійці «Європейської Солідарності» та підприємці-благодійники. Олександр Шапочук раніше вже придбав термостат вартістю 25 тисяч гривень для Іллінецького міжрайонного відділу лабораторних досліджень», – прокоментував голова Іллінецької районної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Школьний.

Керівництво лікарні подякувало депутатові за постійну підтримку та обладнання, яке вкрай необхідне для лікування хворих на коронавірус: інфузомати, маски неінвазивної вентиляції, матраси, термометри інфрачервоні безконтактні, щитки для захисту обличчя, халати одноразові та багаторазові, бахіли високі багаторазові, приладдя до монітору пацієнта, респіратори , маски медичні, рукавички медичні.

Як повідомили у Іллінецькій районній лікарні, загальна сума переданого обладнання та засобів захисту склала близько 68 тисячі гривень. До закупівлі також долучився Олександр Дроб‘язко.