У Зеленського все частіше повертають у владу людей часів Януковича – Софія Федина

Кадрові призначення влади все більше проявляють прихильність Зеленського до людей з команди Януковича. Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина в ефірі телеканалу «Прямий».

Вона прокоментувала миттєве призначення конкурсу на голову податкової служби, документи які треба подати до понеділка. «Чиясь кандидатура вже є, тому що конкурс на півтора дні – це не те, що несерйозно, це знущання над системою конкурсів як таких», – наголосила депутатка.

«Що це показує? Що команда міняється, і наскільки ми бачимо – вона занадто мігрує в сторону часів Януковича. І навіть щодо способу дій і домовленостей часів Януковича. А з іншого боку – будь-яка адекватна людина, яка доєднується до цієї влади, є під таким Дамокловим мечем, що її використають і викинуть, ще й зроблять у всьому винною», – пояснила представниця фракції.

Депутатка зазначила, що активна частина суспільства обурена можливістю повернення до влади людей часів Януковича.

«Люди, якби не карантин, думаю, вже б масово вийшли на вулиці. Вже зараз є заяви, що якщо і далі так буде розвиватися, то вже ніякий карантин людей не зупинить. Тому що на кону стоїть не просто здоров’я, на кону стоїть майбутнє держави і життя людей у цій державі», – підкреслила Софія Федина.

Депутатка висловила думку, що багато хто з виборців Зеленського також не будуть толерантно спостерігати за такими діями влади.

«Багато хто з них був на Майдані – для них Янукович однозначно є злом, для них всі ці схеми так само є зло. Маємо чекати нові і нові прояви незгоди», – сказала вона.