Запорізькі лікарі отримали засоби індивідуального захисту в рамках проекту «Солідарні з лікарем»

В Запоріжжі сімейні лікарі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2»отримали перші пакунки, сформовані в рамках волонтерського проекту «Солідарні з лікарем».

Про це повідомив ветеран АТО, активіст «Європейської Солідарності» Андрій Хімічев, який передав допомогу медикам.

Кожен пакунок містить десять одноразових захисних масок, три респіратори FFP3, п’ятдесят пар медичних рукавичок, п’ять флаконів антисептику, п’ятдесят медичних шпателів, захисний екран або окуляри.

«Європейська Солідарність Запоріжжя продовжує піклуватись про лікарів та забезпечувати їх необхідними засобіми захисту.

Завітав сьогодні до КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» із пакунками для сімейних лікарів. Саме вони першими стикаються із небезпекою зараження вірусу при первинній діагностиці захворювання.

В амбулаторії були раді такій допомозі, бо всі ми розуміємо, що безпека зараз на першому місці і, особливо, у безпеці повинні бути ті, хто рятує наші життя», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Волонтерський проект «Солідарні з лікарем» ініціювала Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність». Він направлений на допомогу сімейним лікарям, адже вони першими приймають удар COVID-19 – визначають вірогідність зараження, направляють на лікування і слідкують за його перебігом.

Наразі проект триває і долучитись до підтримки лікарів можна будь-яким зі вказаних способів:

1) Якщо маєте фінансову можливість – перерахувати будь яку можливу для вас суму координатору проекту Олегу Чернову (картка Приватбанку 5168 7422 3945 9302).

2) Якщо маєте можливість і час доставити лікаря до місця роботи або з неї, надайте інформацію про це координатору з транспортної допомоги Дмитру Траіліну (тел. 067 614 79 87)

3) Якщо хочете передати щось з «Переліку потреб», можете привезти нам в офіс, або ми допоможемо в транспортуванні (координатор із збору Інна Польнікова, тел. 096 038 70 11). На сьогодні перелік потреб сімейних лікарів складає:

– термометри (в тому числі безконтактні);

– захисні маски і респіратори;

– рукавички, одноразові шапочки;

– захисні костюми;

– антисептики, засоби для дезінфекції поверхонь;

– одноразові шпателі;

– паперові рушники;

– захисні окуляри.