Артур Герасимов: страхування медиків, тестування на коронавірус та «антиколомойський» закон – це невідкладні питання для розгляду парламенту

«Європейська Солідарність» вимагає проведення позачергового засідання для ухвалення трьох важливих законів – про обов’язкове страхування лікарів, обов`язкове тестування на коронавірус лікарів та людей з вразливих груп, а також банківського закону. Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в ефірі ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Помилки влади призвели до того, що в нас дефіцит бюджету вже 298 мільярдів гривень. Ви вдумайтесь у цю цифру», – сказав депутат. Він додав, що за оцінками експертів ситуація продовжить погіршуватися.

«Коли ми говоримо взагалі про кадрову політику влади, то вона дуже дивна. Але ж люди не винні у помилках влади. І країну сьогодні треба рятувати всім разом, об’єднуючись», – наголосив співголова фракції.

Артур Герасимов зазначив, що «Європейська Солідарність» і всі, хто сьогодні професійно дивляться на розвиток країни, підтримують і вимагають проведення позачергового засідання, де будуть розглядатися три ключові питання.

«Перше – це обов’язкове страхування медиків. Друге питання – це законопроект, який розроблявся депутатами з «Європейської Солідарності», «Голосу» і інших фракцій про обов’язкове тестування медиків і людей з груп ризику. І третє – термінове прийняття банківського законну, який дозволить нам розблокувати співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями», – повідомив депутат.

«Це три ключові вимоги і ми вже достатньо довгий час цього вимагаємо. Влада цього не чує», – водночас зауважив він.

При цьому він додав, що на останньому позачерговому засіданні Верховна Рада не розглянула жодного питання щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу.

Герасимов зауважив, що єдине питання, яке підтримала фракція – це створення парламентської слідчої комісії щодо розслідування багатомільярдної корупції в уряді Зеленського.