«Європейська Солідарність» Київщини підготувала для мешканців Обухівського району півтисячі наборів першої необхідності

Команда Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» передає для громади Обухівщини чергові 500 продуктових наборів. Їх власним коштом придбав керівник обласного Штабу, депутат Київської облради Георгій Цагареішвілі.

«Ми розуміємо, що на цю допомогу вже сьогодні чекають сотні людей. Яким, крім нас, більше сподіватися ні на кого. Цими днями передаємо пакунки самотнім пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним родинам і багатьом іншим нашим землякам, які саме зараз першочергово потребують допомоги», – зазначила депутат Обухівської районної ради від «Європейської Солідарності» Алла Шкуро.

Ще з початку карантину «Європейська Солідарність» активно підтримує громаду Обухівщини. Штаб постійно розвозить людям, які опинилися у скруті, продуктові набори. Також волонтери передали обладнання від Фонду Порошенка, тисячі масок, антисептиків у лікарні міста та району, допомогли із засобами індивідуального захисту управлінню соцзахисту, закупили безконтактні термометри для поліції, організували підвезення медиків на роботу і додому.

«Допомога медикам і підтримка людей, що на час карантину найбільше цього потребують – два ключових напрями роботи, на яких зосередився наш Штаб. Ми постійно на зв’язку з лікарями, системно моніторимо ситуацію і в курсі, що медзакладам потрібно першочергово. Так само ми співпрацюємо з управлінням соцзахисту, де нам надають інформацію, хто потребує допомоги. Крім цього, кожен мешканець Обухівщини може безпосередньо звернутися до нашого штабу за підтримкою», – наголосив керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Київщини Георгій Цагареішвілі.