Ірина Геращенко про спроби призначити Саакашвілі в уряд: людина, яка зневажає українські закони, державний кордон і його захисників, не може бути у владі

Зеленський намагається призначити на посаду людину, яка продемонструвала свою зневагу до української держави та має сумнівні корупційні зв’язки з людьми Януковича. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в ефірі UA:ПЕРШИЙ.

«В цій історії я не керуватимусь якимись особистісними оцінками і речами. Для мене є певні речі, які без пафосу є святими. Це українські кордони. Для мене «червоною лінією» в оцінці цієї людини став прорив українського кордону, коли принижують українського прикордонника, штовхають його. Це – крапка», – наголосила депутатка.

«Це неможливо, щоб подібні люди були в українській владі. Я думаю, що це мають усвідомити і «Слуги», – зазначила співголова фракції.

Крім того, вона нагадала про експертизу, яка підтвердила так звані плівки Курченка, де йдеться про співпрацю Саакашвілі з олігархом, якого пов’язують з Януковичем.