Микола Княжицький: «Європейська Солідарність» голосуватиме за «антиколомойський» закон, щоб врятувати країну від дефолту

«Європейська Солідарність» голосуватиме за «антиколомойський» закон, щоб Україна могла отримати кошти МВФ.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький в ефірі 5 каналу.

«На цій позачерговій сесії ми мали голосувати систему розгляду цього законопроекту, щоб вже на наступній проголосувати за нього. Ми, наприклад, не голосували за зміни до регламенту, які суперечать Конституції. У власників ПриватБанку колишніх, чи інших банків відкриваються всі можливості для того, щоб подати згодом до суду і виграти всі ці процеси. Вони вже, можна сказати, свого досягли, як би ми там не проголосували», – сказав Княжицький.

«Думаю, що багато таких нелогічних речей ще буде, ми очевидно будемо голосувати, бо не бачимо як Україна може прожити без грошей МВФ після пандемії з порожнім бюджетом, нам просто потрібно не розвалитися, а зберегти країну. Тому з цією метою ми будемо за цей законопроект голосувати», – додав депутат.

Він також вважає, що має бути обов’язково розглянутий законопроект «Європейської Солідарності» про страхування медиків.

«Порядок денний досить порожній для позачергової сесії – низка ратифікацій, декілька законопроектів потрібних про лікарів, але знову ж таки законопроект «Європейської Солідарності» я не побачив в цьому переліку. А ми пропонували виплачувати серйозні кошти тим лікарям, які захворіли через те, що були інфіковані коронавірусом. Цього законопроекту ми там не побачили, а решта все досить порожньо. Це взагалі все виглядає цирком», – наголосив Княжицький.